CO ROBIMY

Świadczymy usługi z zakresu budownictwa drogowego oraz szeroko rozumianych robót ziemnych. Wykonujemy kompleksowe prace związane z budową dróg wraz z przepustami, zarówno dla inwestycji publicznych, jak i zamówień firmowych bądź prywatnych. Dokonujemy profesjonalnych i bezpiecznych rozbiórek budynków wraz z możliwością kruszenia gruzu czy innych materiałów budowlanych. Przygotowujemy podłoża różnego rodzaju pod posadzki, zajmujemy się także ściąganiem warstw humusu pod inwestycje. Mamy doświadczenie w rekultywacji terenów, różnorakich wykopach oraz wymianie gruntu, jak również podnoszeniu terenu. Oferujemy również możliwość zamówienia u nas konkretnych usług koparką lub mini-koparką. Zapraszamy do zapoznania się z wykonanymi robotami oraz sprzętem w dziale Realizacje.

Nasza firma to zespół ludzi pełnych pasji i wiedzy specjalistycznej, dlatego to, co robimy, wykonywane jest na najwyższym poziomie. Siedziba firmy mieści się w Troszynie, niewielkiej miejscowości w powiecie ostrołęckim. Swoich usług nie ograniczamy tylko do najbliższej okolicy, ale wykonujemy również prace w Warszawie, Wyszkowie, Ostrowi Mazowieckiej, Łomży czy Ostrołęce oraz na terenie całego województwa Mazowieckiego i Podlaskiego.

Posiadamy wysokiej jakości maszyny i sprzęt, wyprodukowany przez firmy znane na całym świecie. Poza usługami, jakie wykonujemy, istnieje również możliwość wynajmu naszych maszyn. Oferujemy zarówno maszyny budowlane, takie jak koparki, spycharki, ładowarki oraz osprzęt do nich, jak i kruszarki oraz sprzęt do budowy dróg. Poza ofertą wynajmu, proponujemy Państwu również profesjonalny i bezpieczny transport maszyn oraz sprzętu, włącznie z załadunkiem, zabezpieczeniem oraz rozładunkiem na miejscu docelowym. Zapewniamy kompleksową obsługę i przystępne ceny.

Inwestujemy nie tylko w sprzęt, ale przede wszystkim w ludzi. Nasza kadra to zespół profesjonalistów, ciągle podnoszących swoje kwalifikacje. Regularnie bierzemy udział w różnorakich szkoleniach, a kwalifikacje podnosimy także dzięki wykonywaniu zleceń o bardzo dużej różnorodności. Współpraca z nami jest czystą przyjemnością.