CO OFERUJEMY

Wachlarz usług świadczonych przez naszą firmę jest bardzo szeroki. Budujemy drogi, rekultywujemy grunty, przygotowujemy tereny pod inwestycje, wyburzamy i poddajemy recyklingowi materiały budowlane. Stale się rozwijamy, dlatego jeżeli nie znajdziecie Państwo tu informacji o usługach, jakie Państwa interesują, prosimy o kontakt – być może będziemy mogli wykonać Państwa zlecenie.

BUDOWA DRÓG

Oferujemy kompleksowe usługi budowy dróg, zgodnych z danym projektem. Posiadamy specjalistyczne zaplecze maszynowe i duże doświadczenie, które pozwala nam terminowo realizować przetargi publiczne oraz zlecenia firm lub osób prywatnych. Gwarantujemy wykonania najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

ZOBACZ REALIZACJE

BUDOWA PRZEPUSTÓWA

Wykonujemy również profesjonalne przepusty drogowe w zadanej technologii. Wykonanie przepustu może, ale nie musi być połączone z budową drogi. Nasze wykonania cechują się wysoką dokładnością oraz trwałością w użytkowaniu.

ZOBACZ REALIZACJE

ROZBIÓRKI I KRUSZENIE

Nasza firma specjalizuje się także w bezpiecznych rozbiórkach różnego rodzaju obiektów. W zakres rozbiórki może również wchodzić kruszenie gruzu. Mamy także możliwość wykonania usługi kruszenia na powierzonym materiale. W ten sposób zakres naszych usług obejmuje również recykling materiałów budowlanych.

ZOBACZ REALIZACJE

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA POD POSADZKĘ

Wykonujemy również usługi z zakresu przygotowania podłoża pod posadzkę. Usługi wykonane przez naszą firmę gwarantują wysoką jakość podłoża i brak późniejszych problemów z równą posadzką.

ZOBACZ REALIZACJE

TRANSPORT I WYNAJEM MASZYN BUDOWLANYCH

Oferujemy Państwu bezpieczny i profesjonalny transport maszyn oraz urządzeń. Zabezpieczamy sprzęt, dowozimy na miejsce, dokonujemy załadunku i wyładunku. Ponadto istnieje również możliwość wynajmu maszyn budowlanych z naszego bogatego parku maszyn. Znaleźć w nim możemy sprzęt budowlany wiodących marek na rynku, o wysokiej jakości, bardzo dobrze utrzymany. W ofercie posiadamy między innymi koparki i osprzęt do nich, ładowarki, spycharki, kruszarki. Dysponujemy również sprzętem do budowy dróg. Nasz sprzęt w akcji można zobaczyć w dziale Realizacje. Jeżeli interesują Państwa szczegóły, zapraszamy do kontaktu.

ZOBACZ REALIZACJE

USŁUGI KOPARKĄ

Zapraszamy do skorzystania z usługi koparką, koparko-ładowarką oraz mini-koparką. Profesjonalni operatorzy koparek wykonają każde zlecenie z należytą sumiennością i starannością, w ustalonym miejscu i czasie, bez opóźnień z naszej strony. Minikoparki mogą okazać się przydatne w terenach trudno dostępnych, o niewielkiej powierzchni lub zbyt słabym podłożu albo jeżeli zakres robót nie jest duży.

ZOBACZ REALIZACJE

REKULTYWACJA

Nasza firma posiada również szerokie doświadczenie w rekultywacji terenu. Przywracamy wartości użytkowe i przyrodnicze poprzez odbudowę dróg i przywrócenie ukształtowania rzeźby terenu, uregulowanie stosunków wodnych, odtworzenie gleby, umocnienie skarp terenom zdewastowanym oraz przygotowujemy je pod inwestycje. Rekultywacja terenu w naszym wykonaniu jest w pełni profesjonalna i skuteczna.

ZOBACZ REALIZACJE

WYKOPY

Wykonujemy dokładne i bezpieczne wykopy na różnych podłożach odpowiednimi technikami, z zachowaniem zadanych parametrów. Zabezpieczamy nasze prace, dokonujemy również zasypywania wykopów. Roboty ziemne prowadzone są terminowo i szczegółowo, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów.

ZOBACZ REALIZACJE

WYMIANA GRUNTU I PODNOSZENIE TERENU

Posiadamy również możliwość wykonania usług wymiany gruntu oraz podnoszenia terenu. Jeżeli miejsce przyszłego posadowienia budynku posiada słabonośne podłoże, konieczne jest jego wzmocnienie, które uzyskujemy poprzez odpowiednią wymianę gruntu bądź konsolidację. W razie zaistnienia potrzeby, wykonujemy również usługi podnoszenia terenu.

ZOBACZ REALIZACJE

ZRYWANIE HUMUSU

Do przygotowania terenu pod inwestycję wykonujemy również zabieg zrywania humusu. Dzięki dokładności zbierania humusu w zadanym obrysie uzyskujemy bezpieczne podłoże pod dalszą inwestycję.

ZOBACZ REALIZACJE